NOVĚJŠÍSTARŠÍ

FUNKY Mejdan:14 let Top Dream Company

koncert

26

zář

FUNKY Mejdan:14 let Top Dream Company

Naší milí brněnští přátelé. Po 4 měsících k vám opět zavítá funky skupina složená z muzikantů z celé české země. TOP DREAM COMPANY zahraje tentokráte v  Eleven clubu a po brněnsku oslaví svých 14 let působení na české funky scéně. Minulý rok v Brně pokřtila svoji úspěšnou desku Funk You v klubu ŠELEPKA - Šelepova No. 1 , na jaře jste ji mohli vidět po boku Freak Power v RADOSTi a nyní uspořádá jedinečný tanečně-funky-hudebně-energicky- emotivní zážitek pro všechny. Dorazte na mejdan, kde se nemluví, ale tančí, skáče, křičí, dupe, zpívá a na konci pláče štěstím :-)

26/9/2018 od 20 h, Eleven club
------------------------------------------------------------------------------------------
TOP DREAM COMPANY je desetičlenná kapela z Prahy, která má několik společných slov, a to funk, soul & groove.

Tato energická formace vznikla v roce 2004 a pod vedením trumpetisty Petra ” Harmyho” Harmáčka šíří funk a soul po mnoha klubech, festivalech a slavnostech ve střední Evropě. Za tuto dobu si již vydobyla silnou pozici na funkové scéně v celé střední Evropě. Spolupracovala s řadou interpretů z české i mezinárodní scény a účinkovala také v několika televizních hudebních show.

Vydala několik CD a DVD, natočila několik videoklipů. Posledními jsou anglický So Dance (2017) a český X-Stát (2016).

V roce 2017 vydala LP album Funk You, jehož zvuk se ubírá do pojetí čistokrevného tanečního funku v angličtině a v roce 2018 plánují vydat nové české LP album Made In Czech.

Transfer
 
  Přihlášení