NOVĚJŠÍSTARŠÍ

Královská párty

Párty

18

lis

Královská párty

Královská párty aneb král Porwi I. pro vás připravil párty na kterou jen tak nezapomenete!


► Úřadující Studentský král Porwi I. si dovoluje svolat I. Královský koncil (čti párty). Zvány jsou tři hlavní a nejvýznamnější panské a rytířské rody z VUT, MUNI a MENDELU aby pro jednou usedli (čti zakalili) v klidu a míru u jednoho stolu a pro jeden večer odložili všudy přítomnou a neustávající rivalitu ve prospěch vyšší a větší zábavu.


► Reprezentativní šat v barvách rodů bude tento večer bez postihu a újmy. Ten kdo zvolí šat neutrální, nechť vybere to nejhonosnější co ve svém šatníku nalezne, neb se bude pohybovat v přítomnosti krále.

► Královské slovo zajišťuje, že po celý večer bude síní znít hudba, soutěživcům bude k dispozici beerpong a odvážným mládencům bude dána příležitost stát se čestným rytířem královské gardy, pokud prokáží dostatečnou zdatnost před zraky hostů. 

► Speciální zábava pro dámy zatím není dána a je čistě na iniciativě hostů, avšak pokud se budou chtít utkat o rytířský titul, bráněno jim nebude, neb nežijeme ve středověku ;) 

►Královský dar - Ti kdo se pohybovali okolo Královské volby tuší, ti kdo ne, doporučujeme přijít za včasu, protože životnost daru je odhadována na dvě až tři hodiny :) 

Neb lid neslouží králi, ale král lidu :)

Transfer
 
  Přihlášení